Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Tak czytam te wszystkie posty i muszę powiedzieć, że to są normalne jajca. Ile by te głowy nie ważyły, nie mają prawa dotrzeć w tak dużej liczbie uszkodzone. Problem crc? okej, ale tak wiele osób nagle ma zniszczone napędy? Tak czy owak, na miejscu CDP byłoby mi najzwyczajniej w świecie wstyd. Milion szumnych zapowiedzi i reklam,a i tak wszyscy będą wspominać EK Wiedźmina 2 przez pryzmat tych głupich problemów z głową i nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh poprawili wysyłkę to posypała się zawartość dlatego cierpliwie czekam aż pojawi się w s lub mm - pewnie jak przy poprzedniej premierze gra będzie dostępna przed nocnymi premierami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK to EK, 9999 sztuk poszło. Pytanie ile setek tysięcy kupi w Polsce zwykłą edycję i też będzie miał różne problemy z płytą. Oby jak najmniej bo życzę RED-om aby ich gra sprzedała się w jak największej ilości egzemplarzy. Oby tylko świat nie usłyszał o naszych problemach z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam prosbe;
mam taki sprzet: procek quad 2.4 intela, 4gb ramu i karte graficzna nvidie 8600 256..
i tu jest moje pytanie, pojdzie mi wiesiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypięty post, tam są wymagania :)

Chyba niedługo thewitcher.com uruchomią bo dziwne rzeczy się dzieją. na Google chrome jak wpiszę ten adres to mi wyskakuje ze takiej strony nie ma i chce mnie nw WP przekierować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:06, mateusz111 napisał:

ponawiam prosbe;
mam taki sprzet: procek quad 2.4 intela, 4gb ramu i karte graficzna nvidie 8600 256..
i tu jest moje pytanie, pojdzie mi wiesiek?


A ja daje ostrzeżenie o coś prosiłem w przypiętym poście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona już działa. Przynajmniej u mnie się wczytało. Jest nawet licznik czasu ile sekund (tak sekund, nie minut, nie godzin, jest to liczone w sekundach), zostało do premiery gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:06, mateusz111 napisał:

i tu jest moje pytanie, pojdzie mi wiesiek?


Czemu nie przeczytasz przypiętego posta gdzie masz minimalne wymagania podane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:09, 1096 napisał:

thewitcher.com JUŻ DZIAŁA


Jakoś nie widzę by działała, mnie wywala na wp.pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK wlasnie odebralem. Numer 9971 :P Wydaje mi sie, ze numery byly przydzielane alfabetycznie do miast - moj znajomy z Wro ma 96XX. Wszystko wyglada naprawde dobrze, choc mam mieszane uczucia dotyczace popiersia. Mam 3 duze wady - pod prawym okiem, przy szyi Wieska i na wlosach. Medalion z poprzedniej EK podobal mi sie zdecydowanie bardziej. Teraz instaluje gre, zeby zobaczyc czy wszystko z plytami wporzadku, bo podobno z tym tez sa duze problemy.

HOWGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o błędy CRC to proszę, by osoby je napotykające w pierwszej kolejności zastosowały się do porad z naszej strony - link do działu pomocy można znaleźć w przyklejonym poście. Dla tych, którzy chcą bezpośrednio, proszę: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5641/bledy_CRC.

Osoby, które wątpią w możliwość tak dużego nasilenia się problemów ze stron konfiguracji - weźcie pod uwagę, że "Wiedźmin 2" trafia do o wiele większej ilości osób niż większość innych gier. Przekłada się to również na to, że ilość doniesień o błędach i problemach jest większa. Jak do tej pory jednak przypadków, kiedy dział pomocy technicznej zasugerował reklamację płyt jest niewiele (niewiele oznacza w tym przypadku pojedyncze zgłoszenia). W pozostałych sytuacjach instalację udało się zakończyć pozytywnie po wykonaniu sugerowanych w poradniku czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem problemem jest słabe i nienależyte zabezpieczenie tej głowy - brak jakiejkolwiek osłony,folii,itp. - ot,głowa po prostu sobie leży w pudełku i się nań syfi i syfi się od niego
sama głowa jest bardzo fajna i szczegółowa,wykonanie też jest dobre,tylko starannego jej zabezpieczenia,brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie jakoś zabijam czas do premiery, z papercraftów złożyłem narazie Triss, geralt z powodu oporów poległ w boju i wylądował na cmentarzysku papercraftów. :)

Co do strony wiedżmina 2 to u mnie też jeszcze nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować