Zaloguj się, aby obserwować  
Longer

Wiedźmin 2 - temat ogólny

15059 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2010 o 20:29, Longer napisał:

Dzisiaj przeszedłem Wiedźmina pierwszego, save już ląduje na płytkę i teraz tylko czekać
na drugą część...
Jeśli idzie o tekst w CDA to po raz kolejny się zawiodłem. W sumie nic nowego się nie
dowiedzieliśmy...Pozostaje czekać na kolejne filmiki/pamiętniki twórców....

To przyjdzie ci poczekać jeszcze rok lekko licząc. A co do CDA i innych gazet- nie spodziewałem się po nich niczego dobrego, zwłaszcza po tym jak dali 9+ G2 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.04.2010 o 20:45, Witcher1990 napisał:

To przyjdzie ci poczekać jeszcze rok lekko licząc.

Bez przesady, aż tyle mi się nie chce czekać ;)) Raczej tak długo czekać nie będziemy. Redzi będą chcieli utrzymywać zainteresowanie grą więc więc wszystko jest możliwe...a takie pamiętniki wolę bardziej niż trailery bądź gameplay...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:00, Izrafel92 napisał:

Za duzo? Oj..nie doceniasz serii Gothic. Jak dla mnie to i 10 bylaby za niska. :]

Kwestia gustu, Gothica lubię choć trzeba przyznać, że oceny na świecie były dość niskie, a już 9 dla G3 w CDA była dość...zaskakująca;)
Jeśli idzie o Wiedźmina 2 to mam nadzieję, że nie zabraknie multum questów pobocznych które oprócz głównej osi fabuły stanowiły silny punkt 1 części...Liczę, że nie zabraknie tego i w kontynuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kazdy lubi co innego i dobrze :)

Mnie tam podoba sie pomysl z kontynuacja fabuly z 1 w stylu Mass Effecta. No i w koncu bedzie Wiedzmin na konsolach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 13:39, Prince_Miki napisał:

Ach, już nie mogę się doczekać wprowadzenia na rynek. Zobaczymy czy będzie lepszy od
jedynki.

Jeśli nie pójdą na efekciarstwo i ponownie zobaczymy ciekawą fabułę ze świetnym klimatem i masą zadań pobocznych to jestem pewny, że gra będzie lepsza...boję się tylko uproszczeń i to nie ze względu, że gra wyjdzie na konsole tylko ostatnimi czasy wiele tytułów stawia na grafikę i ogólną "łatwość" rozgrywki. Ja chcę pełnokrwistego erpega jak za pierwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będa wypuszczać po jednym screenie to w ciągu roku bediemy ich miec bardzo duzo co nie zmienie faktu że czekam na te gre jak na zadna inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2010 o 13:49, Longer napisał:

Jeśli nie pójdą na efekciarstwo i ponownie zobaczymy ciekawą fabułę ze świetnym klimatem
i masą zadań pobocznych to jestem pewny, że gra będzie lepsza...boję się tylko uproszczeń
i to nie ze względu, że gra wyjdzie na konsole tylko ostatnimi czasy wiele tytułów stawia
na grafikę i ogólną "łatwość" rozgrywki. Ja chcę pełnokrwistego erpega jak za pierwszym
razem...


Myślę, że uproszczenia nie będą wpływały najakoś rozgrywki, za dobrze to wszystko się prezentuje oraz za dużymi entuzjastami mi się REDzi wydają, aby spieprzyć coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja obawiam się jednego. Zepsucia tej miodnej walki z I Wiedźmina. Na filmikach z gry jest ukazane, że wszystko idzie w tym kierunku właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O animacje profesjonalnego szermierza! No wiesz, ta wersja pokazywana to preview alpha, nie ma w niej wielu rzeczy, mo-capu też >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 10:46, Ostrowiak napisał:

nie ma w niej wielu rzeczy, mo-capu też >.>

Motion-cap jest, ale na razie wyciągnięty żywcem z pierwszej części :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.04.2010 o 20:03, Longer napisał:

>
Ok, jednak jeśli miałbym wybierać między ładną buzią a klimatem i fabułą to wolałbym


No ja też ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o fabułę ani trochę się nie martwię, klimat na pewno będzie super, modele postaci bardzo dobrze wyglądają, a twarz Geralta na tym poziomie ukończenia gry (60%) bardzo mi się podoba. Oczywiście trochę trzeba poprawić (trochę go wybielić) ale jest już zarys. Czy naprawdę wam w ogóle się ta twarz nie podoba? (patrz obrazki 1,2,3 na 4 jest ten sam Geralt ale trochę w innej perspektywie i ze skopaną mimiką twarzy)

20100508193620

20100508193659

20100508193746

20100508194822

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w pierwszej części włosy wyglądały lepiej. Nie mówię już o samej fryzurze, ale o wyglądzie włosów jako takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2010 o 20:27, Lfdracon napisał:

Wydaje mi się, że w pierwszej części włosy wyglądały lepiej. Nie mówię już o samej fryzurze,
ale o wyglądzie włosów jako takich.


Może dla Ciebie lepiej wyglądały bo były rozpuszczone a takie kojarzą Ci się z Japonią ;p Lub dlatego że tutaj ma siwe a nie białe włosy.
Ten model nie jest jeszcze ideałem (głowa, włosy), ale na szczęście nie jest to finalna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować