Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.09.2008 o 21:14, Varo napisał:

nie ma sensu na wbiegnięcie w sam środek walki.

Czy ja wiem. Właśnie tak ją zrobiłem. ; d

A przed chwilą udało mi się zdobyć Tyrian GMC. Kilka godzin odkrywania Southern Shiverpeaks i 0,5% zostało do odnalezienia. Buildem do runnowania robiłem Dunes of Despair (a właściwie h/h robili). Gdy zabiliśmy Ghostly Hero wybiegłem odkrywać brakujący obszar. Ledwo zdążyłem nazbierać te pół procenta, jeszcze pare sekund i nasz Ghostly padłby. ; p Teraz jeszcze 30% Canthy i mogę cieszyć się Legendary Cartographerem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 01:25, KrzychoCJ napisał:

> nie ma sensu na wbiegnięcie w sam środek walki.
Czy ja wiem. Właśnie tak ją zrobiłem. ; d

A przed chwilą udało mi się zdobyć Tyrian GMC. Kilka godzin odkrywania Southern Shiverpeaks
i 0,5% zostało do odnalezienia. Buildem do runnowania robiłem Dunes of Despair (a właściwie
h/h robili). Gdy zabiliśmy Ghostly Hero wybiegłem odkrywać brakujący obszar. Ledwo zdążyłem
nazbierać te pół procenta, jeszcze pare sekund i nasz Ghostly padłby. ; p Teraz jeszcze
30% Canthy i mogę cieszyć się Legendary Cartographerem...


Gratuluję tytułu ;). Długo się na to pracuje prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 03:18, garrick napisał:

Gratuluję tytułu ;). Długo się na to pracuje prawda?


Kiedyś się pracowało długo jak nie było programów barwiących mapę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 03:18, garrick napisał:

Gratuluję tytułu ;). Długo się na to pracuje prawda?

Tak jak napisał Budo - z TexModem szybciej idzie bo wiesz co masz nie odkryte. Mimo wszystko tytuł nudny, szczególnie w Tyrii bo w południowych Shiverpeakach masz po kilka lokacji bez outpostu i musisz je zmapować na raz jeśli nie chcesz później wracać tam gdzie skończyłeś. Już sobie wyobrażam jak tam będę vańka robił. ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że serwery GW1 mają być tylko do 2010 (conajmniej)? Myślałem że sobie troszkę dłużej pogram... W sumie całe GW to ok. 200 zł. I tylko 2 lata gry jeszcze zostało, jak ktoś teraz kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:59, Grinczar napisał:

Czy to prawda, że serwery GW1 mają być tylko do 2010 (conajmniej)?

Nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:59, Grinczar napisał:

Czy to prawda, że serwery GW1 mają być tylko do 2010 (conajmniej)?


jasne, a koniec świata i tak będzie w 2012, więc nie ma już sensu kupować nowych gier.
serwery GW będą czynne dopóki będą gracze, chcący cisnąć Mursaatów czy Margonitów po tyłkach. zresztą, nie wiadomo nawet, kiedy wyjdzie GW2, więc nie ma zmartwienia (prawdopodobne, że beta GW2 będzie miała miejsce na początku 2009).
tak w ogóle to polecam przeczytanie przypiętego posta.

Krejt -> argh, 1:0 dla Ciebie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:59, Grinczar napisał:

Czy to prawda, że serwery GW1 mają być tylko do 2010 (conajmniej)? Myślałem że sobie
troszkę dłużej pogram... W sumie całe GW to ok. 200 zł. I tylko 2 lata gry jeszcze zostało,
jak ktoś teraz kupił?


Póki ludzie w to grają, póty będą działać serwery ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż uważam, że to tylko pobożne życzenia. ANet zamknęła już kilka serwerów i z GW nie będzie inaczej, warunkiem nie są ludzie, którzy w to grają, ale ludzie, którzy dokładają kasę przez nowe egz. i dodatki ze sklepiku (patrz zamknięcie serwerów Auto Assault). Gdy utrzymanie > zysk, odłączą wtyczkę i tyle, nie liczcie na cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm. Z reguły polskie źródła odnośnie GW są mylne. Co do tego, że serwery będą, póki będą gracze - też jest mylne. Jak napisał kolega wyżej, AN nei będzie dokładać do interesu, jeśli w GW2 będą naginać wszyscy, a w GW1 garstka zapaleńców ;-) Wystarczy pomyśleć, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, po odpaleniu gry mamy wybór: PvE lub PvP -gdy będę grał w fabularkę to mogę potem tą samą postacią ruszyć do gry przez neta? objaśni mi to ktoś ;)

Ps.i kiedy będzie GW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:17, KinggAdek napisał:

Elo, po odpaleniu gry mamy wybór: PvE lub PvP -gdy będę grał w fabularkę to mogę potem
tą samą postacią ruszyć do gry przez neta? objaśni mi to ktoś ;)


Cały czas grasz przez neta :). Jeżeli chodzi Ci, czy postacią PvE możesz walczyć również przeciw innym graczom w PvP, to tak, można. Choć postacie stworzone pod PvP mają większą swobodę, jeżeli chodzi o dobór sprzętu i umiejętności (korzystają z wszystkiego co odblokowałeś dowolną z postaci).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:17, KinggAdek napisał:

Elo, po odpaleniu gry mamy wybór: PvE lub PvP -gdy będę grał w fabularkę to mogę potem
tą samą postacią ruszyć do gry przez neta? objaśni mi to ktoś ;)



Jak zaczynasz grę to oczywiście wybierz PvE, bez zastanowienia. Postacią z fabularki, oczywiście możesz grać na PvP, lecz już odwrotnie to nie.

Dnia 14.09.2008 o 17:17, KinggAdek napisał:

Ps.i kiedy będzie GW2?


Któż to może wiedzieć? Są spekulacje, że to będzie koło 2009-2010 rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:43, junior35 napisał:

w kampani GW:P mam misje z beczkami prochu na przełęczy borlis...i jak mam te beczki
to co mam nimi wysadzic? zadnych balist nie widzialem

Upuść beczkę przed zamkniętą bramą, której strzeże boss, to się otworzy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 17:17, KinggAdek napisał:

Elo, po odpaleniu gry mamy wybór: PvE lub PvP -gdy będę grał w fabularkę to mogę potem
tą samą postacią ruszyć do gry przez neta? objaśni mi to ktoś ;)


W GW gra się tylko przez neta. Wybierz PvE, oczywiście. PvP, jest bardziej dla zaawansowanych, a postacią z PvE na 20 lvl, będziesz mógł się lać też na PvP.

Dnia 14.09.2008 o 17:17, KinggAdek napisał:

Ps.i kiedy będzie GW2?


Ok. 2010 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy np. mam tylko Guild Wars i swoje konto, i chciałbym na nim pograć u kolegi w Guild Wars Nightfal ,mogę? czy do każdej części GW trzeba mieć osobny klucz (konto)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w fabule, jestem w Strażnicy Bohaterów, zrobiłem questa Do Kryty:Uchodzcy, ale jak chcę wziąć 2 inne quest Do Kryty coś tam to nie mam takiej mozliwości u npc od danego questa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować