Zaloguj się, aby obserwować  
NyGgA_MiLy

Ile dostajecie kieszonkowego\zarabiacie przez miesiąc?

564 postów w tym temacie

Za co ty dostajesz tyle pieniędzy miesięcznie? Za dobrą naukę??:/
Nie ma co, potem się ludzie dziwią, że dzieci jakieś rozpieszczone, nic się im nie chce, a kasę chcą mieć podsuwaną pod nos...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kieszonkowe sie juz skonczyło teraz chodze do pracy a że jeszcze uczęszczam do szkoły to narazie pracuje tylko w weekendy a we wakacje bede pracował cały czas i zarabiam 60 zł na dzień a na miesiąc wychodzi gdzieś tak około 1400zł przynajmniej tak zarobiłem w tamtym roku na wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie dostaje kieszonkowego. Ale zawsze mogę pójść i powiedzieć "mamo daj mi ''na coś tam''". Albo powiem żeby mi starsza kupiła CDA. Praktycznie co miesiąc mam kupioną też jakąś gierkę. Wiadomo, z Extraklasyki albo Fajnej Ceny - bo aż tyle pieniędzy to nie mamy ;) Ale od czasu do czasu jakaś premierowa tez wpadnie ... Ogólnie nie narzekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie dostaje kieszonkowego, jak cos chce to mówie ale zauwazam ze coraz rzadziej, chce jakies gazety itp ew. gry ;] teraz mam wowa to mi do szczescia nic nie potrzebne, no moze poza tbc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 zł + drobne na drobne wydatki + jakieś reszty z wydatków na które dostaję kasę (ksiązki itp.) - CDA

Wyrabiam się w 50 zł na miesiąc ;) Ale na razie muszę się spiąć, bo zbieram na PSP xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kieszonkowego nie dostaję i, podobnie jak kolektor, mogę rodziców o coś poprosić i dają mi na to kasę. Gier często nie kupuję, bo wolę kupić jedną na dwa miesiące i poznać ją na wylot, niż kupić 3 w miesiącu i w każdą pograć z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yhym, taa. A zwłaszcza, że nie pisałem do ciebie, ale to taki malutki szczególik ;>>
PS. Zobacz sobie, na czyjego posta odpowiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Auć. Zatkało mnie :) Ja nie mam tak dobrze. Nie mam kieszonkowego. Ale takie rzeczy jak ubrania, buty itp. To mi mama kupuje sama (ja jedynie mówię co chcę). Kartę do telefonu też mama mi kupuję, bo i tak zawsze 80% ona zużyje (swoją szybko wykorzysta, a u mnie zawsze jest) . Lecz na takie rzeczy jak gry, CDA lub inne "pierdoły" muszę sobie sam wykombinować. Ale zawsze coś wymyślę. W końcu jestem człowiek interesu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że wiele osób ma podobna sytuację jak ja, czyli ileś tam złociszy + CDA. Pozatym staram się jakoś dodatkowo ''''zdobywać'''' kasę. Raz babcia coś rzuci :) raz sprzedam lub wymienię (zawsze z zyskiem ;p) coś na allegro. Ogólnie jakieś 50 - 80 złotych miesięcznie. Choć bywa i tak że miesiąc jest chudy ;/ Osobiście nie narzekam ;) Oczywiście chodzi tylko i wyłącznie o moje osobiste wydatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czasami TRZEBA jakoś SOBIE wykombinować sobie kasę.
To od dziadków ciotki czy kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować