Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Ja osobiście wybrałbym korki od Adidas''a, ale to ze względu na trwałość, bo komfort jest porównywalny.

Nie wiem czy inni mają podobnie, ale korki, czy tam lanki od Nike''a po kilku meczach rozwalały mi się.

http://allegro.pl/buty-pilkarskie-adidas-predator-x-trx-fg-42-2-3-i2627599239.html

Z tej linii mam korki od ponad dwóch lat i wszystko jest super. Może nie licząc jasnego koloru i szwów, które szybko się brudzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecz Borussi. Nigdy się nie interesowałem ligą niemiecką, ale muszę przyznać, że od czasu gdy mecze można oglądać na Eurosporcie (z dobrym komentarzem) polubiłem tą ligę.

Głównym powodem są sędziowie, którzy chyba jako nieliczni w Europie pozwalają na męską grę, bo nie oszukujmy się , ale Premier League jest bardziej zniewieściała niż La Liga, ilość błędów sędziowskich w Anglii to horror, żadna liga pod tym względem im nie dorównuje. Sędziowe z Anglii ssą, a stereotyp o twardej PL to obecnie bajeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz Lato zrezygnował z kandydowania na prezesa PZPN! Wielki Bufon zorientował się, że nie ma poparcia wśród delegatów!
Ryszard Czarnecki zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:58, A-cis napisał:

Grzegorz Lato zrezygnował z kandydowania na prezesa PZPN! Wielki Bufon zorientował się,
że nie ma poparcia wśród delegatów!
Ryszard Czarnecki zresztą też.


No to teraz pewnie rozpocznie się marsz po władzę Zdziśka Kręciny ;d Pewnie większość kibiców piłkarskich widziałaby Bońka w roli prezesa, ale według mnie ma on małe szanse na wygranie głosowania delegatów. No ewentualnie Kosecki, ale on jest związany z PO więc jest beee... Nie mam pojęcia jak wygląda sytuacja tych dwóch panów z okręgowych związków, mogą też mieć wysokie poparcie wśród swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2012 o 18:58, A-cis napisał:

Grzegorz Lato zrezygnował z kandydowania na prezesa PZPN!

I po ogłoszeniu tej wiadomości Tomaszewski nagle przestał twierdzić, iż to Lato jest zakałą polskiej piłki ;). Program "Fakty po Faktach" w TVN24.

"Lato nie jest głównym winowajcą. Należy zmienić cały zarząd. (...) Nie możemy stracić kolejnych 4 lat!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parma vs. AC Milan 1:1

Pierwsza połowa była słaba :P
Druga połowa ,a zwłaszcza jej początek był zdecydowanie lepszy dla Milanu ,który wypracował sobie szybko 5 (7 w całym meczu) niemalże 100% sytuacji... niestety brak szkoły strzelania i podawania sprawił ,że wykorzystali tylko jedną okazję :P

Rzecz jasna musiało to zaowocować głupia stratą gola z rzutu wolnego (po głupim faulu Montolivo w niecałą minutę od wejścia na boisko xp ) i Parma wyrównała :P
Od straty gola Milan wrócił do swojej beznadziejnej w ataku gry z pierwszej połowy ,więc szanse na ponowne prowadzenie było coraz bardziej złudne :P
Owszem było jeszcze kilka dobrych sytuacji ,ale bez efektu bramkowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dlaczego Lewy dzisiaj nie grał, Klopp oszczędzał go na City czy jak? Świetny mecz Reusa i Kuby :) O Mistrza Niemiec będzie w tym sezonie bardzo ciężko, ale nie ma się czemu dziwić przy takich zakupach na jakie mógł pozwolić sobie Bayern.

2 bramka Rudnevsa w Bundeslidze, póki co ma ich więcej niż Lewy w tych rozgrywkach ;P teraz gdy się odblokował to do końca rundy jego wartość wzrośnie pewnie do 10 mln euro.. ale oczywiście Niemcy musieli go kupić po promocyjnej cenie 3 mln euro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2012 o 20:25, Paoro napisał:

Wiadomo dlaczego Lewy dzisiaj nie grał, Klopp oszczędzał go na City czy jak? Świetny
mecz Reusa i Kuby :) O Mistrza Niemiec będzie w tym sezonie bardzo ciężko, ale nie ma
się czemu dziwić przy takich zakupach na jakie mógł pozwolić sobie Bayern.



Ta, podobno na City go oszczędzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borussia wygrała 5:0, Błaszczykowski bohaterem meczu. Lewandowski zagrzał ławke. Na poczatku byłem za nim ale po grze i zaangazowaniu grania w reprezentacji, brak ambicji tylko dobre pokazanie w klubie stracił u mnie poparcie.
Jezeli bez Lewandowskiego Borussia bedzie dobrze sobie radzic to naprawde długo zagrzeje ławke, zaden trener nie bedzie zmieniał zawodnikow jak im idzie. Aby wtedy wejscie moze na 10-15 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 06:57, karolekx23x napisał:

Borussia wygrała 5:0, Błaszczykowski bohaterem meczu. Lewandowski zagrzał ławke. Na poczatku
byłem za nim ale po grze i zaangazowaniu grania w reprezentacji, brak ambicji tylko dobre
pokazanie w klubie stracił u mnie poparcie.

To "rozumiem" doskonale, Klopp ściąga Lewego, bo ten nie angażuje się w grę reprezentacji. Super, Klopp na trenera Polaków.

Dnia 30.09.2012 o 06:57, karolekx23x napisał:

Jezeli bez Lewandowskiego Borussia bedzie dobrze sobie radzic to naprawde długo zagrzeje
ławke, zaden trener nie bedzie zmieniał zawodnikow jak im idzie. Aby wtedy wejscie moze
na 10-15 minut.

Znaczy co, będą grali w 10-kę, bo zmiennik Mariusz niczym nie zachwycił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że może troszkę nie w temacie ale jednak. Pewnie wielu z was ogląda mecze przez program sopcast. Tez macie ostatnio problemy że występuje wam błąd "Can not access Sopcast service"? Udało wam siętemu jakoś zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 20:42, Ziggy napisał:

Wiem że może troszkę nie w temacie ale jednak. Pewnie wielu z was ogląda mecze przez
program sopcast. Tez macie ostatnio problemy że występuje wam błąd "Can not access Sopcast
service"? Udało wam siętemu jakoś zaradzić?

Chyba mają jakąś awarie bo mnie i wielu (jeśli nie wszystkim) innym osobom także nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 19:25, MisticGohan_MODED napisał:

Typowe zachowanie zawodników farsy :P

>

Tak tylko przypomnę, że w ubiegłym sezonie Pepe (w meczu z Getafe zdaje się) zagrał ręką w polu karnym i odstawił piękny pad udając, że w brzuch dostał. No ale o tym się tutaj tradycyjnie nie pamięta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość przyćmiewa mniejszość :P
Barcelona już dość długi czas utrzymuje się w czołówce klubów, które symulują (Bo Alves, Busquets, Fabregas, Alexis i inni to już uznana marka) a Pepe tak jak i np. Drogba świetnie wkomponowaliby się w ten zespół.

Nic dziwnego, że nikt nie pamięta, skoro ten mecz był jak zauważyłeś w ubiegłym sezonie, a Barca dostarcza nam bez przerwy nowych sensacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciężko zaprzeczyć że jest to jeden z wielu elementów gry. Piłka nożna już dawno przestała być sportem dla dżentelmenów. Dziwi mnie to, że niektórzy się jeszcze nie przyzywczaili do takich zagrywek. Można się kłócić który klub czy gracz jest bardziej lub mniej nastawiony na takie coś, ale sprawa jest chyba oczywista, że to jest element gry. Sędziowie są poddawani sprawdzianowi. I choć uważam że czerwona kartka się należała, to Fabregas powinien dostać żółtą. Dlaczego czerwona była słuszna? Ponieważ nienawidzę chamstwa na boisku, a gracz Sevilli wyraźnie przesadził. Fabregas wiele dodał od siebie, ale początkowo sam taką sytuacje sprowokował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bayern przegrał z BATE Borysów.. Białorusini prowadzą w swojej grupie z kompletem pkt. jeszcze 4 pkt. i raczej na pewno awansują do fazy pucharowej, a nasi, których ponoć stać na każdego zawodnika BATE nie grają nawet w LE..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować