Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 21:54, KOREKTBG napisał:

> > Jak myślicie, czy Milan zdoła zagrać w lidze mistrzów w przyszłym sezonie?

> Myślę że tak milan jak juz obejmie prowadzenie to już go tak nie oddaje z łatwośćią
milan
> ma dobrych piłkarzy takich jak KAKA itp. Jestem pewny że spokoje a ty ?


A ja nie byłbym taki pewny

niby dlaczego przecież milan to bardzo dobry zespół >?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 22:00, KOREKTBG napisał:

Też tak uważam ale myślę że coś się u nich zepsuło. A w lidze nie idzie im dobrze

Nom każdemu sie moze noga powinąć ale może im sie uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziś polska gra z usa. ciekawe, czy wreszcie zobaczymy w naszej drużynie jakiegoś środkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia. na razie chyba najlepsza opcją jest smolarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 07:47, jaceloth napisał:

dziś polska gra z usa. ciekawe, czy wreszcie zobaczymy w naszej drużynie jakiegoś środkowego
napastnika z prawdziwego zdarzenia. na razie chyba najlepsza opcją jest smolarek.

No Smolarek i może Krzynówek z boku. Ale cóż może sie nam poszczęśći ale na jakieś wielkie widowisko bym tutaj nie liczył. USA jest bardzo silną drużyną chociaż polacy ostatnio nieźle grają kto wie co tam będzie sie działo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 08:01, Dekerinho6 napisał:

> dziś polska gra z usa. ciekawe, czy wreszcie zobaczymy w naszej drużynie jakiegoś
środkowego
> napastnika z prawdziwego zdarzenia. na razie chyba najlepsza opcją jest smolarek.

No Smolarek i może Krzynówek z boku. Ale cóż może sie nam poszczęśći ale na jakieś wielkie
widowisko bym tutaj nie liczył. USA jest bardzo silną drużyną chociaż polacy ostatnio
nieźle grają kto wie co tam będzie sie działo :P


Myślę że Żurawski dużo nie pokaże a Smolarek dlaczego nie powinien dać szanse jeszcze młodym zawodnikom. A tak naprawde Leo wie co robić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje na to, ze po sezonie z Barcelony odejdzie Ryjek, a jego zastępcą ma być Mourinho lub Benitez. Mourinho jest wymieniany też jako następca Schustera nad którym zbierają się czarne chmury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 09:25, KOREKTBG napisał:

> > dziś polska gra z usa. ciekawe, czy wreszcie zobaczymy w naszej drużynie jakiegoś

> środkowego
> > napastnika z prawdziwego zdarzenia. na razie chyba najlepsza opcją jest smolarek.

>
> No Smolarek i może Krzynówek z boku. Ale cóż może sie nam poszczęśći ale na jakieś
wielkie
> widowisko bym tutaj nie liczył. USA jest bardzo silną drużyną chociaż polacy ostatnio

> nieźle grają kto wie co tam będzie sie działo :P

Myślę że Żurawski dużo nie pokaże a Smolarek dlaczego nie powinien dać szanse jeszcze
młodym zawodnikom. A tak naprawde Leo wie co robić i tyle

Żurawski no jest dobry ale ostatnio nie za bardzo mu idzie ale cóż my mówimy że im może nie pujśc i jest prawdopoobieństwo że sie mylimy moga nasi pokonać USA dużo liczbą i mam taką nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:00, mesiu59 napisał:

Wszystko wskazuje na to, ze po sezonie z Barcelony odejdzie Ryjek, a jego zastępcą ma
być Mourinho lub Benitez. Mourinho jest wymieniany też jako następca Schustera nad którym
zbierają się czarne chmury.


Chyba jednak pójdzie do Realu, jak dobrze pamiętam kibice Barcelony go nie za bardzo lubią.
Poza tym czy w Madrycie są takie zasady, że nikt nie może być trenerem dłużej niż jeden sezon ?
Capello zdobył mistrza i został zwolniony, taki sam los może spotkać Schustera, czego oczekują prezesi Realu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:20, temek napisał:

czego
oczekują prezesi Realu ?

Dobre pytanie. :> Pewnie będą zmieniać trenera do tej pory, aż nie wygra facet w swoim pierwszym sezonie ligi i ligi mistrzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:39, mesiu59 napisał:

> czego
> oczekują prezesi Realu ?
Dobre pytanie. :> Pewnie będą zmieniać trenera do tej pory, aż nie wygra facet w swoim
pierwszym sezonie ligi i ligi mistrzów.


A tego jak dobrze pamiętam w ostatnich latach nikt nie dokonał, więc wątpie żeby zrobił to Murinho
A nawet jesli mu sie uda to co będzie jeśli w kolejnym sezonie nie powtórzy sukcesu ? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:50, temek napisał:

A tego jak dobrze pamiętam w ostatnich latach nikt nie dokonał, więc wątpie żeby zrobił
to Murinho
A nawet jesli mu sie uda to co będzie jeśli w kolejnym sezonie nie powtórzy sukcesu ?
;P

Jak to co? Zmiana. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:00, mesiu59 napisał:

Wszystko wskazuje na to, ze po sezonie z Barcelony odejdzie Ryjek, a jego zastępcą ma
być Mourinho lub Benitez. Mourinho jest wymieniany też jako następca Schustera nad którym
zbierają się czarne chmury.


Stawiałbym na Mourinho. Benitez był zagrożony jako ''najwyższy'' praktycznie od początku. Na jego dosyć kontrowersyjne rotacje zawsze zarząd patrzył krzywym okiem, ale i tak się trzyma. Myślę, że dopóki jako-tako idzie Liverpoolowi w pucharach, Hiszpan utrzyma swój stołek.
Trochę szkoda mi Rijkaarda, ale taka jest już piłka - możesz wznieść klub na szczyt, jednak należy trzymać poziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:00, mesiu59 napisał:

Mourinho jest wymieniany też jako następca Schustera nad którym
zbierają się czarne chmury.


Jose już jest wszędzie trenerem. Przed chwilą czytałem że zastąpi Manciniego w Interze... kto wie, może w następnym sezonie będzie prowadził Apis Jędrzychowice? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2008 o 14:00, mesiu59 napisał:

Wszystko wskazuje na to, ze po sezonie z Barcelony odejdzie Ryjek, a jego zastępcą ma
być Mourinho lub Benitez. Mourinho jest wymieniany też jako następca Schustera nad którym
zbierają się czarne chmury.

Jeżeli Mourinho przejdzie do Realu to Drogba też przejdzie do Realu. Jeśli Mourinho przejdzie do Barcy Drogba pojdzie do Barcy. Jeżeli Mourinho pójdzie gdzieś indziej, to Drogba za nim. Stworzyłem nawet takie powiedzenie: "Gdzie Mourinho tam Drogba".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał, jeśli Mou przejdzie do Realu (choć jestem za tym by Bernd został), to by wzioł ze sobą Lamparda bądź Essiena. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 21:35, Dekerinho6 napisał:

> Jak myślicie, czy Milan zdoła zagrać w lidze mistrzów w przyszłym sezonie?
Myślę że tak milan jak juz obejmie prowadzenie to już go tak nie oddaje z łatwośćią milan
ma dobrych piłkarzy takich jak KAKA itp. Jestem pewny że spokoje a ty ?


Ja mam taką nadzieję, bardzo bym tego chciał. Milan ma dobrych piłkarzy, ale nawet oni czasem (ostatnio dosyć często) zawodzą, a sam KAKA ligi nie wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować