SiniS

Kwasy by Jasió, James & SiniS

62281 postów w tym temacie

Maciej Stuhr - chodziło o to, że pies czy pan był podobny? xD Ale najbardziej rozwalił mnie Brat Pitt. Zastanawiałem się, o którego chodzi Pitta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 19:49, Mr.M napisał:

Właśnie dlatego przestałem grać w Guild Wars, wiem co to za ból, tak obrywać jak on :-(

http://pl.youtube.com/watch?v=5D7TU79_weA&feature=related


Mocne!!XD

Żeby spamu nie było:
Mieliśmy kartkówkę z W-Fu na której trzeba był m.in. podać skoki lekkoatletyczne (skok w dal, w zwyż itp.) Mój jeden kolega napisał... skoki narciarskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:36, Rumcajs52 napisał:

Kartkówka z WF-u? WTF?

No co. Sam początek tematu mówi "Kwas" :P Kartkówka z Wfu...wf jest od tego by rozruszać mięśnie a nie by kartkówki pisać. Tak jak wspomnialem "Kwas".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś nigdy kartkówki z WF-u? 0_o
Ja miałem dwa razy - w drugiej i trzeciej klasie liceum. Nauczyciel (zresztą nasz wychowawca) nie miał nam z czego wystawić ocen na koniec roku - więc zrobił kartkówkę. Pytania były różne - jaką wielkość powinno mieć boisko do piłki nożnej (napisałem, że taką by się wszyscy zmieścili i dostałem 1 pkt na 2 możliwe ;) ) i tym podobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:40, Arclight napisał:

Nie miałeś nigdy kartkówki z WF-u? 0_o
Ja miałem dwa razy - w drugiej i trzeciej klasie liceum. Nauczyciel (zresztą nasz wychowawca)
nie miał nam z czego wystawić ocen na koniec roku - więc zrobił kartkówkę. Pytania były
różne - jaką wielkość powinno mieć boisko do piłki nożnej (napisałem, że taką by się
wszyscy zmieścili i dostałem 1 pkt na 2 możliwe ;) ) i tym podobne.

Dla mnie wielkim zaskoczeniem był fakt, że w 1 gim. zapowiedziała nam sprawdzian z religii, ale z w-f''u? To co Wy robiliście na lekcjach, skoro nie mieliście ocen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W mojej klasie też raz była kartkówka z wfu. Mieliśmy przyjść na basen, a że nikt nie ćwiczył... Pytania typu " kto z kim wygrał w ostatnią sobotę?". A mnie wtedy w ogóle nie było w szkole! HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:36, Rumcajs52 napisał:

Kartkówka z WF-u? WTF?

No co? Ja mam pięć godzin WF-u tygodniowo, w tym jedna to teoria czyli nic innego jak siedzenie w klasie i pisanie w zeszycie :P Ba! W przyszłym tygodniu zaczynam pewne testy i będę musiał pisać coś jakby egzamin gimnazjalny z każdego przedmiotu z osobna, w tym z WF-u...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 22:44, Kuboo PL napisał:

To co Wy robiliście na lekcjach, skoro nie mieliście ocen?


Graliśmy w siatkówkę, piłkę nożną - moja klasa była w zasadzie bardzo asportowa, dzięki brakowi skomplikowanych ćwiczeń nikt nie odniósł obrażeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już przy temacie w-f''ów. Wczoraj graliśmy w nożną i akurat piłkę posiadał bramkarz przeciwnika. No to podbiegam, on kopnął i był kwas, ale z mojej twarzy.
Absurdy(ten jest naprawdę głupi):
Na Florydzie (USA) niezamężne kobiety pójda do więzienia, jeśli będą skakać na spadachronie w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o W-Fach. No cóż, dzisiaj wszyscy, nawet nauczyciele się ze mnie brechtali. Graliśmy w halową, i dostałem prosto w brzuch. I jedyne co wydobyłem z siebie to ryk, przypominający słowo: "du*a" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2008 o 23:19, VBone napisał:

To dopiero kwas!


Hehehe, przypomina mi to najlepsza cenzurę jaką widziałem w życiu- wyłapałem to na innym forum, a cenzura wyglądąła następująco:"kur*wa"

xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się