Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2011 o 18:29, CaHa napisał:

Plikownia -> Oblivion -> Angielskie -> Patche -> Wybierz wersje 1.2 i pobierz.


Przecież pisze o spolszczeniu, to czemu ma ściągać >angielski< patch? Na stronie Cenegi jest polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:34, Minamir napisał:

Przecież pisze o spolszczeniu, to czemu ma ściągać >angielski< patch? Na stronie
Cenegi jest polski.


Ugh Cenega niekoniecznie. Zresztą nie widze tam takiego patcha. Też możesz spróbować. Poprostu zaktualizuj wersje gry do 1.2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie działa. Nawet patcha nie mogę zainstalować, wyskakuje komunikat "Old file not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:41, CaHa napisał:

Ugh Cenega niekoniecznie. Zresztą nie widze tam takiego patcha. Też możesz spróbować.
Poprostu zaktualizuj wersje gry do 1.2.


Strona Cenegi > Pomoc Techniczna > Do pobrania > Patch > pod E jest i Oblivion, i Shivering Isles. Instaluje się ten pierwszy, jeśli nie ma się dodatku SI, a drugi jeśli się go posiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:46, Sericulum napisał:

Niestety nie działa. Nawet patcha nie mogę zainstalować, wyskakuje komunikat "Old file
not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents
do not match."


Hmmm. a jaki patch instalowałeś ? Jaka masz edycje gry (Premium Games) ? Może spróbuj usunąć spolszczenie i zaktualizować jeszcze raz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 18:53, Sericulum napisał:

Wszystko fajnie, ale kiedy instaluje patcha to mówi mi, że nie mam spolszczenia...
Dobra kij z tym. Będę grał w angielskiej wersji.


Jak chcesz, ale ja na twoim miejscu wolałabym grac po polsku.


Ponawiam pytanie:

Zna ktos ciekawe mody dodające nowe zadania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 19:01, CaHa napisał:

Zna ktos ciekawe mody dodające nowe zadania ?


The Lost Spires i Kvatch Aftermatch, który mi akurat nie działa ;/ Nie mogę chodzić przed bramą Kvatch, bo wywala mi błąd i wyłącza grę. Niestety z tego co wiem trzeba tam podejść, a mi mimo reinstalacji gry/patcha, zainstalowania nowszej wersji patcha nadal ten błąd wyskakuje ;/
Obydwa mody są dostępne w wersji PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.11.2011 o 19:01, CaHa napisał:

Zna ktos ciekawe mody dodające nowe zadania ?


Lost Spires jest sponczo, dodaje gildię Archeologów, bardzo starannie zrobione lokacje i kilka questów. Nawet dubbing ma, choć kilka postaci brzmi mocno średnio (kilka zaś jest naprawdę profesjonalnie ugłosowiona). Minusem jest kilka przekoksowanych przedmiotów, które się znajduje - ale nie trzeba z nich korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka: polecacie GOTY czy "pomarańczowego" Obliviona? Zamierzam zamówić w środę, aby w piątek doszło. Co polecacie z tych wersji i jaki sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:09, Manigoldo napisał:

Szybka piłka: polecacie GOTY czy "pomarańczowego" Obliviona? Zamierzam zamówić w środę,
aby w piątek doszło. Co polecacie z tych wersji i jaki sklep?

Dodam, że wredny kolega podał mi zakończenie... czy sama gra jest warta przechodzenia, jak znam jej zakończenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:09, Manigoldo napisał:

Szybka piłka: polecacie GOTY czy "pomarańczowego" Obliviona? Zamierzam zamówić w środę,
aby w piątek doszło. Co polecacie z tych wersji i jaki sklep?


Bierz pan GOTY - podstawka i dwa dodatki to miliard godzin gry. Ta wersja nie zawiera DLC, ale według mnie są one tak bzdurne, że nie warto sobie nimi zawracać głowy (lepiej dopakować trochę modów).
Pomarańczowa edycja to chyba sama podstawka, według mnie lepiej dorzucić trochę hajsu i mieć od razu wszystkie części w paczce.

Co do zakończenia: główny wątek podstawki jest słabiutki, wiele nie straciłeś. Questy poboczne i zadania dla gildii są o wiele ciekawsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:16, Manigoldo napisał:

Dodam, że wredny kolega podał mi zakończenie... czy sama gra jest warta przechodzenia,
jak znam jej zakończenie?


Masz na myśli zakończenie wątku głównego? Tym się zbytnio nie przejmuj, wątek główny nie jest najlepszą częścią tej gry, a według wielu graczy jest po prostu nudny, dla mnie był w miarę ok, ale jednak bez rewelacji. Najciekawsza jest zdecydowania fabuła Mrocznego Bractwa, niezła jest również Gildia Złodziei i część misji pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:16, Manigoldo napisał:

Dodam, że wredny kolega podał mi zakończenie... czy sama gra jest warta przechodzenia,
jak znam jej zakończenie?


Zdecydowanie GOTY. Wszystko na paru płytkach i nie trzeba nic ściągać ^^.
A zdradził zakończenie czego, bo nie łapie ? Wątku głównego ? Wątek główny to tylko pare zadań,a pozatym jest multum innych zadań. Więc nie przejmuj się kolega i kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem o GOTY... dołożyć kilka złociszy i ma się wszystko w jednym, a płacić drożej za przesyłkę niż za grę nie zamierzam raczej. :P
Co do zdradzenia to głównego wątku,

Spoiler

z tym królem co się potem w smoka zamienia i pokonuje jakiegoś tam olbrzyma czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2011 o 21:22, CaHa napisał:

Zdecydowanie GOTY. Wszystko na paru płytkach i nie trzeba nic ściągać ^^.


Wszystkiego to tam na pewno nie ma, bo na próżno tam szukać kilku mniejszych modułów ze słynną końską zbroją na czele. Także jak ktoś chce mieć wszystko to siłą rzeczy musi kupić dodatek Knights of the Nine osobno a nie GOTY. Ale jak ktoś nie jest zapalonym fanem tej serii to na pewno bez tych DLC się obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakieś fajne mody dodające jakieś nowe potwory? (Najlepiej duże i żeby było czuć, że się bije z 2x większym od siebie.) Bo gram już trochę i w tej grze nie ma żadnych mobów... jedynie co w jaskiniach i przy nich na lądzie, a tak to w czasie podróży wieje nudą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 19:15, Sericulum napisał:

Polecacie jakieś fajne mody dodające jakieś nowe potwory? (Najlepiej duże i żeby było
czuć, że się bije z 2x większym od siebie.) Bo gram już trochę i w tej grze nie ma żadnych
mobów... jedynie co w jaskiniach i przy nich na lądzie, a tak to w czasie podróży wieje
nudą.


OOO czyli Oblivion Oscuro''s Overhaul - nowe moby + usunięcie level scallingu. I masa innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować