kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 19:53, tomoliop napisał:

No co wy?!? Spore jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej książeczce... chociażby
tym, że tego typu gry jeszcze nie było.

@Heterko
A Bioshock? Też nie ma 4 lat, a jednak tam się znajduje.


Tak tylko, że to jest tipsomaniak poświęcony grom wiecznie żywym, a jakby nie patrzeć SPORE jeszcze oficjalnie nie wyszło (a wszyscy już są pewnie jej sukcesu). Jak to się mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:57, Darkstar181 napisał:

> No co wy?!? Spore jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej książeczce... chociażby

> tym, że tego typu gry jeszcze nie było.
>
Kiedy tworzono książeczkę, samej gry na rynku też nie było... więc jak mogła się w niej
znaleźć ?


Jest recenzowana w obecnym numerze, więc sądzę, że nie byłoby jakimś dużym nagięciem reguł zamieszczenie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ktoś wie jaką ocenę dostał w CDA Baldur''s Gate (wszystkie części), Planescape: Torment oraz Fallout 1 + 2?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:58, Xyb3r napisał:

> No co wy?!? Spore jak najbardziej zasługuje na miejsce w tej książeczce... chociażby

> tym, że tego typu gry jeszcze nie było.
>
> @Heterko
> A Bioshock? Też nie ma 4 lat, a jednak tam się znajduje.

Tak tylko, że to jest tipsomaniak poświęcony grom wiecznie żywym, a jakby nie patrzeć
SPORE jeszcze oficjalnie nie wyszło (a wszyscy już są pewnie jej sukcesu). Jak to się
mówi "nie chwal dnia przed zachodem słońca"



No i tutaj pojawia się pytanie.
Czy da się też przewidzieć przyszłość sprzedaży tego Spora. Da.
Skoro "Spore:Fabryka stworów" (czyt. demo powyższej gry pobiło wszelkie rekordy sprzedaży, to już świadczy o tym, że jest to gra wiecznie żywa. W końcu jakie inne demko miało aż takie wzięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:19, junior17 napisał:

Witam!
Ktoś wie jaką ocenę dostał w CDA Baldur''s Gate (wszystkie części), Planescape: Torment
oraz Fallout 1 + 2?
Z góry dzięki.
Pozdrawiam.

Wiem tylko że Baldur''s Gate II dostał 9+ a Torment też 9+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 1 byl przed Unrealem ktory dostal pierwsza dyche w CDA, pozniej F2... nie pamietam wszystko mi sie pomieszalo. Ale raczej 9tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dziewiątki. Obydwa Fallouty dostały dziewiątki. Fallout Tactics też dostało dziewięć.
> Tak więc Silver Death, głowę byś stracił :P.

Mój błąd. Też sie już dokopałem do tych CD ków. Zresztą kto wie.
Może bez głowy mniej bym ludzi straszył ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 20:50, AdamJam napisał:

Wiem tylko że Baldur''s Gate II dostał 9+ a Torment też 9+.

dla porównania oblivion oraz dungeon siege dostały 10. rzeczywiście o wiele wybitniejsze gry od wyżej wymienionych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Teraz ma wysoką sprzedaż, ale jaka jest gwarancja, że za 2, 3 czy 4 lata będzie nadal się tak dobrze sprzedawać ? Dla mnie gry wiecznie żywe to takie, które mają już jakąś historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 22:11, jaceloth napisał:

dla porównania oblivion oraz dungeon siege dostały 10. rzeczywiście o wiele wybitniejsze
gry od wyżej wymienionych:-)


Ja patrze na to trochę inaczej. Skoro zabugowany do granic możliwości Gothic III dostał 9+ i znaczek jakości (tak naprawdę to 7 to góra, zresztą wystarczy popatrzeć na średnią ocen w necie) to Oblivionowi ta dziesiątka należała sie jak psu buda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:30, dave03 napisał:

Ja patrze na to trochę inaczej. Skoro zabugowany do granic możliwości Gothic III dostał
9+ i znaczek jakości (tak naprawdę to 7 to góra, zresztą wystarczy popatrzeć na średnią
ocen w necie) to Oblivionowi ta dziesiątka należała sie jak psu buda.

zgadzam się w jednym, oblivion rzeczywiście zasłużył na budę;-) a jakie oceny w takim razie powinny dostać wybitne rgp? baldurs gate 12, torment 15? już się przyzwyczaiłem, że od ocen w cda odejmuję 2-3 oczka, bo kilka razy się już przejechałem mając spore oczekiwania co do gry. ostatnio z mass effect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 23:36, jaceloth napisał:

> Ja patrze na to trochę inaczej. Skoro zabugowany do granic możliwości Gothic III
dostał
> 9+ i znaczek jakości (tak naprawdę to 7 to góra, zresztą wystarczy popatrzeć na
średnią
> ocen w necie) to Oblivionowi ta dziesiątka należała sie jak psu buda.
zgadzam się w jednym, oblivion rzeczywiście zasłużył na budę;-) a jakie oceny w takim
razie powinny dostać wybitne rgp? baldurs gate 12, torment 15? już się przyzwyczaiłem,
że od ocen w cda odejmuję 2-3 oczka, bo kilka razy się już przejechałem mając spore oczekiwania
co do gry. ostatnio z mass effect.

Według mnie CD ACTION zbyt często daje za wysokie oceny. Często są 8 i 9 oceny. Według mnie wiele gier powinno mieć trochę niższą ocenę. A co cię rozczarowało w Mass Efect?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.09.2008 o 15:59, Heterko napisał:

Według mnie CD ACTION zbyt często daje za wysokie oceny. Często są 8 i 9 oceny.

Wiesz, kilka lat temu na numer jeśli było 5-10 ocen rzędu 8-10 to był słaby numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jakiejś manii poznania tożsamości Smugglera, ale czytając nowego tip100maniaka zauważyłem pewną ciekawą informację (może ktoś też na to zwrócił uwagę). Na stronie 69, gdzie opisywany jest Homeworld w ramce ciekawostki jest info, że za soundtrack gry odpowiada zespół Yes znany (Smugglerowi i ludziom w jego wieku). Z ciekawości zaglądam w wiki co to za zespół i z którego roku. Rok założenia mnie trochę zaskoczył (1968). Jeśli to jest młodośc Smugga, to... stary dziad z niego jest :P Fakt, zespół do dziś funkcjonuje (jako tako), ale zwraca się uwagę na okolice jego powstania. Hmm, a myślałem że SMG jest ciut młodszy (z 45 lat). Oczywiście mogę się mylic, ale chciałem się podzielic z wami taką moją małą dygresją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się