Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skład EK Mass Effect na PC znany, cena zwykłej edycji obniżona!

215 postów w tym temacie

I mam problem - kolekcjonerka Mass Efecta czy Alone in the Dark.... Bardziej mnie interesuje Alone in the Dark, ale za to kolekcjonerka Mass Efecta jest dużo bogatsza... Eh... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to tę książkę nawet po angielsku mogliby dać, przynajmniej zostanie zachowany oryginalny klimat. :)

Soundtrack w każdym kraju brzmi tak samo, więc tu problem wydaje się minimalny (jakieś słoweczko od CDP dlaczego nie ma tak oczywistej oczywistości?)

Ale ta niespodzianka z pendrivem mi się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK nie jest zła, jednak brakuje mi w niej czegoś naprawdę kolekcjonerskiego. Podkładka i smycz są mi zbędne. Film making of również. Nie wiadomo jak wyglądać ma ,,pudełko zbiorcze'''', choć ja nie przewiduję tu czegoś super jak miało to miejsce w Homm V czy Stalkerze. Czego mi więc brakuje? Przede wszystkim książki, choć na miniaturkę statku Normandy też bym się ucieszył.Kupię jedynie jeśli cena będzie niższa niż 160 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 21:26, Gothic15 napisał:

Jak wam tak na książcę zależy, to powiem że z polskich sklepów bez problemu można zamówić
( po angielsku oczywiście)


No dobra, ale jak już jest EK (czyli z założenia coś "wyjątkowego"), to mogliby zamieścić coś naprawdę wartościowego (nawet nie cenowo, lecz merytorycznie) - powiedz szczerze, wolisz parę karteczek z grafikami czy porządną książkę? [porządną - ładnie wydaną lekturę, która starczy na dłużej, a nie kilka świstków, które do niczego nie mają służyć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i dobrze, ciekawe tylko jak będzie tego wszystkiego cena. Zamiast podkładki pod mysz mógłby być jakiś brelok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupuję EK na 100% tylko nie wiem czy 2000 sztuk to nie za mało? Już raz to pisałem, ale najlepiej, aby CDP zrobił tyle kolekcjonerek ile na ludzi gram.pl złoży zamówienie. Zależy mi na EK a nie mam zbytnio czasu, żeby sprawdzać czy już jest i czy można zamawiać. Co do wydania to muszę przyznać, że nawet obfite choć większość ma rację książka by była lepsza, no ale najwidoczniej nie ma takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 22:48, Jed1 napisał:

Wszystko ładnie i dobrze, ciekawe tylko jak będzie tego wszystkiego cena. Zamiast podkładki
pod mysz mógłby być jakiś brelok. :)


Lepiej zamiast smyczy czy podkładki dali soundtrack z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PENDRIVE 2 GB <lol> a może frytki do tego?

W zasadzie tak naprawdę, wystarczyły by płytki z grą, płyta z filmem instrukcja i poradnik i ew. koszulka. Smycz, podkładka czy kolekcjonerkie kartki to już bardziej materiały promocyjne a 2 GB Pendrive to już chyba ktoś na głowę upadł... Za to przecież trzeba zapłacić, jaki związek z grą ma pendrive? To że np. będzie miał na sobie ew. logo z gry? Dodatki tego typu niepotrzebnie zawyżają w sztuczny sposób cenę wersji kolekcjonerskiej. Zaraz ktoś wyskoczy pewnie z tekstem "im bogatsza tym lepsza", tylko że niestety tych gadżetów CD-Projekt nie dorzuca gratis, za wszystko trzeba zapłacić, a szczerze mówiąc kupując grę nie bardzo mam ochotę zgarniać na siłę Pendrive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o etui - że to akurat trafiony pomysł. A powracając jeszcze do Pendrive, to równie dobrze można by dorzucić do tego kapelusz słoneczny, okulary przeciwsłoneczne albo kąpielówki z logo Mass Effect - a tak, bo wakacje idą... a przy okazji oprócz uszczęśliwionego producenta pendrive''ów, dystrybutor uszczęśliwił by też jakąś fabrykę skarpetek "made in china"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 17:09, deuser napisał:

mi to tam wisi czy film będzie czy nie.. szkoda że nie będzie jakiejś figórki albo modelu
statku, dzieciaki by sie ucieszyły ewidentnie, bo tak szczerze kto obejrzy ten film ;)


Ja bym obejrzał, głównie dlatego że lubię wszelkiego rodzaju "making of..." czy to filmów czy gier:)
Z drugiej strony jak dlamnie to figurka jest zbędnym bajerem który nigdy nie wyląduje na mojej półce (nie ten wiek żeby mnie figurki jarały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować