Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2008 o 21:06, lukase napisał:

Czyli wszyscy gracze na 20 lvlu tak samo walczą i tak samo silni są.

Gracze różnią się klasą, doborem umiejętności i smykałką do gry, więc każdy gra na swój sposób.

Dnia 28.09.2008 o 21:06, lukase napisał:

To troche głupie jest ;).

Nie jest głupie, tylko Ty nie rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:06, lukase napisał:

Czyli wszyscy gracze na 20 lvlu tak samo walczą i tak samo silni są.
To troche głupie jest ;).


To jeszcze zależy od tego czy gracz umie grać postacią, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:06, lukase napisał:

Czyli wszyscy gracze na 20 lvlu tak samo walczą i tak samo silni są.

tak, mniej więcej. gracz który gra trzy lata i taki, który gra miesiąc mają taki sam sprzęt pod względem statystyk (choć różni się wyglądem ;)) ale różnią się poziomem swoich umiejętności (w sensie że gracze się różnią, jeden potrafi lepiej grać swoją postacią, drugi ma ją gorzej opanowaną itp).

Dnia 28.09.2008 o 21:06, lukase napisał:

To troche głupie jest ;).

GW to nie kolejna kretyńska koreańska gierka (pozdro Budo, 33 lvl już mam :P), w której nabija się 100 leveli i liczy obrażenia w tysiącach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:09, Earthshaker napisał:

Nie jest głupie, tylko Ty nie rozumiesz.

Nie rozumiem bo wogóle nie miałem styczności z tą grą ale szukam dobrego mmorpega i natrafiłem na tą gre a widze że bardziej popularna od wowa jest, bo tutaj aż 2280 stron ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:10, lukase napisał:

Nie rozumiem bo wogóle nie miałem styczności z tą grą ale szukam dobrego mmorpega i natrafiłem
na tą gre a widze że bardziej popularna od wowa jest, bo tutaj aż 2280 stron ;).

Ja powiem tak: Załatw sobie trial i pograj. Bo ta gra różni się od innych mmorpgów,a jak kupisz w ciemno to bedziemy tu mieli niezły wysyp pytań i narzekań jakie to ble.
A argument ze stronami jest kurna no nie mam słów, tak idiotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ściągnęłem triala z oficjalnej strony i jak pamiętam to pytało mnie o cd-keya czy coś i nie mogłem dalej przejść.
EDIT to jeśli ktoś ma trial keya to bym poprosił o przesłąnie na maila lolnik1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:15, lukase napisał:

Kiedyś ściągnęłem triala z oficjalnej strony i jak pamiętam to pytało mnie o cd-keya
czy coś i nie mogłem dalej przejść.

Ehh bo ściągnąłeś klienta, który jest ogólnodostęp. Trial, jest to klucz (cd-key) który ofiaruje 10h gry do wykorzystania przez 10dni. Musisz sie popytać znajomych, starszych znajomych, może ktoś ma.
btw: To chyba jeden z najładniej napisanych przez ciebie postów ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2008 o 21:05, Azrathel napisał:

te ''lepsze zbroje'' różnią się od ''zwykłych'' tylko wyglądem, statystyki mają takie
same. czyli chodzi o szpan :)


Etam. Ja kupuję coraz to nowe elite armory nie, żeby szpanować, ale żeby ulepszać HoMa coraz bardziej - co niestety, przez niektórych uznawane jest za przejaw choroby (psychicznej) , gdyż moją główną motywacją do kończenia kampanii jest to,że kupię nowy armor... No, ale :P Tak więc nie zawsze chodzi o szpan, ja na przykład nie mógłbym chodzić w jakimś armorze z Kaineng, postać wyglądała okropnie i w ogóle psuło mi to grę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś jaką procentową "karę" do obrażeń dostaje się za używanie łuku o większych wymaganych umiejętnościach strzeleckich niźli się ich posiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:48, CR7 napisał:

Nie wie ktoś jaką procentową "karę" do obrażeń dostaje się za używanie łuku o większych
wymaganych umiejętnościach strzeleckich niźli się ich posiada?


Chyba zadaje się obrażenia początkowe, minimalne - jednym słowem takie, jakie ma broń, którą dostajesz na starcie.

Ps. Ale pewien nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 21:48, CR7 napisał:

Nie wie ktoś jaką procentową "karę" do obrażeń dostaje się za używanie łuku o większych
wymaganych umiejętnościach strzeleckich niźli się ich posiada?


Jeśli to broń unikalna (zielsko), lub od collectora to będzie zadawała obrażenia jak broń starter, jeśli normalnie wydropiona, to będzie zadawać połowę obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie . Czy ukryte skarby znajdują sie tylko w nightfall''u ?? czy tez moze są w innych kampaniach bo nie mam pewności .
Jeśli było takie pytanie to przepraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga dla wszystkich proszących o trial keye: w Empikach jest dostępne pudełko z czymś, co nazywa się Guild Wars: Pakiet Startowy. DVD Box zawiera płytę z klientem (czyli nie trzeba ściągać całości z netu bądź -image) oraz trial key do Prophecies + Factions + Nightfall. Całość kosztuje marne 4,90 zł i kupno tegoż to chyba najlepsza metoda na sprawdzenie gry przed wydaniem większej ilości pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jaka róznica 1-2req to połowa dmg, jeżeli wieksza to broń bedzie zadawał 1-3 dmg - oglnie rzecz biorąc jezeli twoja głowna broń to bow i nie spłniasz jego wymagań to kup/wyfarm/załatw nowy.

Budo--> nie wiem skad to wymyśliłes, ale są to kompletne brednie. Green od pozostalych kolorów sie różni tylko tym ze nie moze byc malowany i leci z okreslonego moobka, wiec FAIL.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo ma racje. Bronie unikatowe, od kolektorów, crafterów i z questów funkcjonują jak startowe, z dropu zadają połowę obrażeń. To, o ile nie spełnia się wymagań, nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał klucze trialowe do Factions, to naprawdę nie ma problemu ze znalezieniem. Kilka chwil i znalazłem dokładnie 149000 kluczy. Działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 23:49, kill69 napisał:

Budo--> nie wiem skad to wymyśliłes, ale są to kompletne brednie. Green od pozostalych
kolorów sie różni tylko tym ze nie moze byc malowany i leci z okreslonego moobka, wiec
FAIL.!


Sam jesteś fail, doeudukuj się zanim coś napiszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować