Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

Mam pytanie. Jakoś nigdy nie byłem fanatykiem serii heroes, jednak grało mi się w nie bardzo przyjemnie. I moje pytanie brzmi: czy mi się wydaje czy w piatej częsci jest niesamowicie wysoki poziom trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I moje pytanie brzmi: czy mi się wydaje czy w piatej częsci jest niesamowicie wysoki poziom trudności?

Hm, to zależy na jakim poziomie trudności się gra. ;) A możesz napisać gdzie np. był ten poziom trudności (jeśli chodzi o jakąś mapkę)? Bo ja nic takiego nie zauważyłem... Chyba tylko jedna mapa sprawiła mi trochę trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

granie na poziomie heroicznym nie sprawia Ci trudnosci? w kampanii moze i jest w miare przyjemnie ale jesli na planszach single/multi rozbijasz kompa na heroicznym bez wiekszych problemow to moje wyrazy uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:53, morthi napisał:

granie na poziomie heroicznym nie sprawia Ci trudnosci? w kampanii moze i jest w miare przyjemnie
ale jesli na planszach single/multi rozbijasz kompa na heroicznym bez wiekszych problemow to
moje wyrazy uznania :)


Napisałem, że zależy na jakim się poziomie trudności gra. :P A o tym, ze ja gram na heroicznym? Cóż, ja czegoś takiego nie napisałem. ;)

Dzisiaj po raz kolejny będę próbował się przełamać do kampanii HoF - Haven mnie wystarczająco dobiło w podstawce (nie przepadam za nimi)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 14:56, Adham napisał:

Dzisiaj po raz kolejny będę próbował się przełamać do kampanii HoF - Haven mnie wystarczająco
dobiło w podstawce (nie przepadam za nimi)...

W dodatku kampania Haven urozmaicona jest fanatycznymi jednostkami Przystani, więc nie powinieneś się nudzić xD
Poza tym dobrą motywacją może być otworzenbie sobie drogi do innych kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:08, piokub napisał:

Mam pytanko czy gra heroes 5 a także dodatek do niej heroes 5 kuźnia przeznaczenia jest dobrą
grą?

Warto ją kupić?


Z góry wielkie dzienks:)


ZDECYDOWANIE TAK!!!! Powiem więcej - razem tworzą duet prawie DOSKONAŁY! Są bardzo podobne do prześwietnej trzeciej części! Nie zastanawiaj się nawet! BIERZ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Echhhh... Patche będą jednak dopiero we wtorek nie poniedziałek. Tak podaje Celestial Heavens... Mam nadzieję, że to będzie jedyne opóźnienie i patche dostaniemy pojutrze... Dobra wiadomość jest taka, że oficjalnie potwierdzono, że będzie można nająć bohaterów krasnoludzkich na "nie-dodatkowych" mapach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi żeby wrócić do HoMM''a ^^Miałem 3-4 miesięczną przerwę, jak sądzicie??A i czy dużo osób pogrywa na necie??Czy tak jak zawsze max 100 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:08, piokub napisał:

Mam pytanko czy gra heroes 5 a także dodatek do niej heroes 5 kuźnia przeznaczenia jest dobrą
grą?

Warto ją kupić?


Z góry wielkie dzienks:)



Kupuj w ciemno! Jeśli grałeś w Disciples i ci się podobało na 95% ci się spodoba, a jeśli nie lub Disciples ci się nie podobało na 78%. Jeśli kupisz H5 koniecznie kup też dodatek który jest CUDOWNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 14:04, skubsa napisał:

Coś mi mówi żeby wrócić do HoMM''a ^^Miałem 3-4 miesięczną przerwę, jak sądzicie??A i czy dużo
osób pogrywa na necie??Czy tak jak zawsze max 100 :/


Przed chwilą jeszcze grałem na ubi.com i ludzi jest tam tyle co zwykle. Jak wychodziłem było ok. 60 na standardzie i 20 na duelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na porcję newsów związanych z ukazującym się we wtorek patchem :)
Jak wiemy, zostanie zupełnie odmienione działanie Treningu w Przystani i Nekromancji.

Ten pierwszy będzie teraz ograniczony do 7 jednostek na tydzień (w przypadku wybudowania Auli Bohaterów 20). Szczegóły na razie nie są znane.

Ciekawie przedstawia się natomiast Nekromancja. Wszelkie informacje, jakie przedstawię poniżej, pochodzą z forum Heroes Round Table z wątku założonego przez Jolly Joker''a i poświęconego zmianom w Nekropolii.
-- Nekromancja wynosi 20%/30%/40% odpowiednio dla stopnia podstawowego/zaawansowanego/mistrzowskiego.
-- Liczba wskrzeszonych jednostek jest ograniczona ilością tzw. Mrocznej Energii, zdobywana na początku każdego tygodnia. Zależy ona od poziomu bohatera a także od wybudowanych budynków (np. każdy Nekromatron daje dodatkowe 150 punktów)
-- Talent Kościani Łucznicy został zastąpiony Znamieniem Nekromanty
-- Rodzaj wskrzeszonych jednostek zależy od rodzaju pokonanych przeciwników i od ilości Mrocznej Energii

W celu zapoznania się ze szczegółami polecam skorzystać z linka: http://www.celestialheavens.com/forums/viewtopic.php?t=5620&postdays=0&postorder=asc&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem w 3 misji kampani inferno w HoMM V,ten elficki bochater jest niedo pokonania,co mam zrobić żęby tą misje przejść???:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:13, Mat.W napisał:

mam problem w 3 misji kampani inferno w HoMM V,ten elficki bochater jest niedo pokonania,co
mam zrobić żęby tą misje przejść???:\


Mój brat też miał.
Trzeba baaaaardzo szybko atakować. Po dwóch tygodniach powinienieś mieć zdobyte pierwsze miasto elfów.
Później odrazu atakuj następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 17:02, Mat.W napisał:

nie ma jakiś kodów


Po co kody? Jeśli ta misja jest za trudna to zmniejsz sobie poziom trudności.
Porada - dorwij go szybko, jak najszybciej zdobądź miasta elfów i to z nich stwórz swoją armię (olej misję zabicia Druidów - będziesz miał więcej armii).
Ja go pokonałem w zamku, wygrałem dzięki Gatingowi wszystkim, czym się dało. Fakt, że straty były ogromne, ale w to miejsce miałem już gotową armię Sylvan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przejrzałem ten temat o nowej nekromancji i muszę powiedzieć że ciekawie się to zapowiada. Zawsze chciałem żeby ta zdolność działała mniej więcej w taki sposób, czyli, że ożywiane jednostki zależą od tego co pokonamy, więc mi jak najbardziej pasuje. Ciekawe tylko, czy taka zmiana wzmocni czy osłabi necro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować