gregorik

Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

27071 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 22:54, Rumcajs52 napisał:

U mnie w małym Zamościu są setki miejsc gdzie można by iśc, a w Warszawie pustka że wszystkie
pary chodzą na romantyczną kolację w KFC? :D

Miejsca są, ale też kasa płynie szybko...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 22:54, Rumcajs52 napisał:

Boszz... KFC na randce/wyjściu z dziewczyną...
U mnie w małym Zamościu są setki miejsc gdzie można by iśc, a w Warszawie pustka że wszystkie
pary chodzą na romantyczną kolację w KFC? :D


gratki za myślenie....
O kfc powiedział jakiś dureń, który sam nie jest z Warszawy tylko Wrocławia (na gsajcie widać to gołym okiem-wystarczy jeden klik).
Ale oczywiście to wystarczający powód, aby powiedzieć, że wszystkie warszawskie pary chodzą do kfc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:40, Lasca napisał:

Ale oczywiście to wystarczający powód, aby powiedzieć, że wszystkie warszawskie pary
chodzą do kfc....


Widocznie nikt nie może sobie odmówić longera. 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:40, Lasca napisał:

O kfc powiedział jakiś dureń, który sam nie jest z Warszawy tylko Wrocławia (na gsajcie
widać to gołym okiem-wystarczy jeden klik).
Ale oczywiście to wystarczający powód, aby powiedzieć, że wszystkie warszawskie pary
chodzą do kfc....

Tylko nie dureń... a do KFC chodzę, żeby zjeść tanio i szybko i mykać dalej -.- nie na randki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 18:02, pawel-szczecin1 napisał:

do KFC można iść przed randką ale raczej nie na randkę chyba że z dziewczyną która kocha
jeść

Dżizus... Jest sytuacja: idziecie z dziewczyną do galerii, robicie zakupy, sraty-taty i jesteście głodni. Nie macie ani kasy, ani czasu, ani ochoty na drogą, ekskluzywną restaurację, zwłaszcza, że to nie spotkanie, a zakupy w galerii (tudzież spacer zwykły) i idziecie sobie zjeść coś tanio i szybko do jakiegoś fast-fooda... nie wiem kto zaczął, że randki są w KFC, ale nie ja miałem to na myśli -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie jakiś fajny sposób, oryginalny, na powiedzenie dziewczynie że się ją kocha?
Sam się sobie dziwie że pytam o takie rzeczy na forum, ale sam mam pustkę w głowie :( Pomóżcie, mam trzy dni na wymyślenie czegoś fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki za branie wszystkiego serio :P
Myślę że po emotce na końcu zdania można się domyślic że to zdanie nie było całkiem serio.

A za durnia powinien Ci się należec degrad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:54, Rumcajs52 napisał:

Gratki za branie wszystkiego serio :P
Myślę że po emotce na końcu zdania można się domyślic że to zdanie nie było całkiem serio.

A za durnia powinien Ci się należec degrad.


Teraz to dowaliłeś.
Pewnie będziesz dalej w zaparte szedł w tę wersję "to żarcik he-he-he"
więc nie ma co się więcej o tym rozpisywać
życzę powodzenia w pisaniu mądrzejszych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tobie nie muszę nic udowadniac, jeśli nie zauważyłeś w tym żartu to twój problem nie mój ;)
Ja wiem z jakim zamiarem to napisałem, i mi to wystarcza, myśl sobie co chcesz.
Pozdrawiam, i więcej humoru życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 17:20, Lasca napisał:

Potem Krakowskim Przedmieściem na Nowy Świat-tam w barze mlecznym obiadek.
Następnie spacerek/autobusik do BUWu (blisko-na Powiślu) i tak jakieś kręgle i takie
tam rzeczy.


Hmmm. Kegle, dobry pomysł. Może się skorzysta ;) Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 20:14, xbit71 napisał:

Najpierw sam sobie odpowiedz na pytanie, czy ją naprawdę kochasz, czy po prostu chcesz
jej ...


Stawiam na tą drugą wersję :) Ludzie często mylą pożądanie z miłością, ale to (ostatnio) będące na czasie mówienie "Kocham Cię" kiedy tylko się da (i to komuś, kogo mało się zna) jest po prostu śmieszne, co tu mówić. Takich rzeczy się z reguły nie mówi - to się po prostu wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawią mnie ci wszyscy ludzie, którzy mówią sobie "kocham cię", a po miesiącu się rozstają, obgadując tę drugą osobę za jej plecami. :) I na cholerę mi to? Lepiej poczekać na tę prawdziwą miłość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się wtrącę... Otóż według mnie świetnym miejscem na randkę jest... Tamtararam... Kino. Tak.
Co dzieje się w kinie? Nic. Po dojechaniu na miejsce dostajesz sms, że dziewczyna poszła z kolegami na kręgle, wracasz do domu, tracisz cenny czas i pieniądze. Płaczesz, dzielisz sie tym z kumplami, a oni opowiadają o tym dowcipy do końca twojego marnego żywota. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAVvy

Dnia 01.02.2009 o 17:47, turbol napisał:

> Dobra dzięki za rady: wybieram świeże powietrze. Park? Czy coś innego. Wydaje mi
się,
> że park jakiś taki ograny. Może znacie coś we Wrocławiu...

Dnia 01.02.2009 o 17:47, turbol napisał:

No! Trzeba było tak od razu, że jesteś z Wrocławia! Ja ostatnio wziąłem moją na dłuugi
spacer bulwarami ;) zaczęliśmy od Renomy, wzdłuż fosy miejskiej w stronę Wzgórze Partyzantów,
Park przy galerii, wybrzeże Odry, potem koło hali targowej, i do rynku ;) mało ludzi,
dużo przyrody (całe mnóstwo kaczek, łabędzi ^^) polecam!


A ja ze swoim w zeszłą zimę wymarzałam w Szczytnickim ^^ Dobrze było bo mało ludzi [kto normalny chodzi do parku przy kilkunastostopniowym mrozie [= q= - wtedy ^^] I nad Odrą koło Muzeum Narodowego. Chyba, że akurat byliśmy w chińskiej herbaciarni xD Ładna trasa między mostami Piaskowym, Pokoju i Grunwaldzkim.

Infes: Cholera, rozgryzłeś mnie q= ;)

kedzior141:

Dnia 01.02.2009 o 17:47, turbol napisał:

Hmm... Możliwe że za trzy dni powiem co czuję jednej dziewczynie i opracowałem taki patent:
Ja: Stęskniłem się za Tobą... A wiesz dlaczego?
Ona: hm...?
Ja: Bo Cię kocham ;D


Nigdy ale to nigdy nie rób sobie żadnego ''scenariusza rozmowy. Nie ma szans, żeby wyszło tak jak sobie umyśliłeś a nie jesteś nastawiony na improwizację bo masz scenariusz - i klapa. Potwierdzone na własnej skórze ;/

Dnia 01.02.2009 o 17:47, turbol napisał:

Znacie jakiś fajny sposób, oryginalny, na powiedzenie dziewczynie że się ją kocha?
Sam się sobie dziwie że pytam o takie rzeczy na forum, ale sam mam pustkę w głowie :( Pomóżcie, mam trzy
dni na wymyślenie czegoś fajnego...


Heh... Ja tam uważam, że najlepiej jest po prostu i zwyczajnie. Wszelkie kombinacje tylko udziwniają sytuację. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Upoluj odpowiedni moment, zbierz się na odwagę i już. Oczywiście o ile serio masz miłość na myśli - ''kocham'' tak łatwo nie przechodzi przez gardło jak by się mogło wyobrażać. Powodzenia!


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja kocham pewna dziewczynę,a le ona ma chłopaka. Co mi radzicie: zostawić to tak jak jest szukając innej (za rok liceum napewno jakąś znajdę), czy powiedzieć jej to co czuję i mieć to z głowy (kurde,ależ ja jestem romanyczny :P:P <żart>) Poradzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2009 o 10:45, sabek20 napisał:

a ja kocham pewna dziewczynę,a le ona ma chłopaka.

Raczej nie. Po prostu Ci się podoba.
Po drugie, jeżeli jest w podobnym wieku jak ty, a pewnie jest, to takich "chłopaków" będzie miała jeszcze conajmniej kilku. Czasem kilkunastu.

Dnia 04.02.2009 o 10:45, sabek20 napisał:

Co mi radzicie: zostawić to tak jak jest szukając innej

A tu właśnie udowodniłeś, że jej nie tylko nie kochasz, ale nawet nie lubisz. Tak naprawdę, to nawet jej nie znasz. :)

Dnia 04.02.2009 o 10:45, sabek20 napisał:

czy powiedzieć jej to co czuję i mieć to z głowy

A czy ty sam wiesz co czujesz?

Większość "czucia" sprowadza się to czegoś takiego:
1. Fajnie byłoby gdyby mnie lubiła.
2. Fajnie byłoby sprawiać jej przyjemności (kwiaty, prezenciki, cuda-nie-widy).
3. Fajnie byłoby gdybym mógł ją przytulać kiedy zechcę.
4. Fajnie byłoby pojechać z nią na romantyczne wakacje
5. Fajnie byłoby gdyby mnie kochała.
6. Fajnie byłoby ją rozebrać.
7. Fajnie byłoby się z nią przespać.
Tyle, że nie ma to nic wspólnego z "miłością do niej". To nic innego jak własne egoistyczne marzenia.
Na którym poziomie jesteś? Podejrzewam, że na 1 lub 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:52, kedzior141 napisał:

Znacie jakiś fajny sposób, oryginalny, na powiedzenie dziewczynie że się ją kocha?

Nie ma nic lepszego i fajniejszego niż niepowiedzenie dziewczynie, że się ją kocha aż do momentu, w którym ktoś obcy zapyta kiedy wasz ślub.
Sytuacja w której oboje sobie tego nie powiedzą, ale doskonale o tym wiedzą jest najprzyjemniejsza i najbardziej pozytywna jaką można spotkać. Nie musisz dziewczynie nic mówić, kiedy ona wie, że ją kochasz. Tak samo ona nie musi tego mówić. Będziesz to wiedzieć, choć z lekką niepewnością.
I właśnie ta niepewność jest najlepsza. Nie popada się dzięki temu w skrajne stany emocjonalne, a robi się wszystko najlepiej i wszystko dla siebie i dla niej. Nie popada się w zaborczą miłość bo formalnie nic nie zostało powiedziane, zaczyna się lepiej uczyć i zdrowiej żyć. Każdy dzień staje się świętem. Nawet kiedy jej/jego się nie widzi.
Nie wypowiadanie tego słowa tak długo jak to możliwe, to trudna sztuka, ale niektórym się udaje. Ci niektórzy mówią to często dopiero w czasie ślubu. I to taka dziewczyna (i samemu) pamięta do końca życia jako coś bardzo ważnego. Rozwody wśród takich par niemal nie istnieją.
Znam takie przykłady. To o nich mówi się: "...żyli długo i szczęśliwie".

Wystarczy tylko trzymać język za zębami.

Dnia 03.02.2009 o 19:52, kedzior141 napisał:

Pomóżcie, mam trzy dni na wymyślenie czegoś fajnego...

Powiedz jej, że chciałbyś ją znać za rok, dwa, trzy i później. To w zupełności wystarczy. Będzie wiedziała o co chodzi, a jednocześnie nie powiesz za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się