Zaloguj się, aby obserwować  
Diagoras

Mass Effect 2

8089 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 12:58, Skie napisał:

spróbuj tutaj:
www.komendagłownapolicji.pl

Twoją wypowiedź można opisać tylko 3 literami - WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum nie toleruję się piractwa. Jeśli chcesz tu pozostać to radzę Ci abyś sam napisał do moderatorów i przeprosił za swoje pytanie zapewniając że się poprawisz, wtedy masz szansę że jakoś to się ułoży (nawet jeśli dostaniesz degrada). Inaczej jest bardzo prawdopodobne że jakiś moderator po prostu wlepi Ci bana co jest tu standardową karą za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinno być napisane, że wykryto anomalię. Potem trzeba wyśledzić tą anomalię i jak się ją odnajdzie posłać sondę. Wtedy będziesz mógł wylądować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś w jakich Polskich sklepach można dostać Mass Effect 2 OST? Bo tylko na Amazonie widziałem ale w dolarach to mi nie za bardzo płacić.

Ja zawsze ze sobą brałem Tali(

Spoiler

sweet love

) i Garrusa/Mirandę/Thane''a
Spoiler

(swoją drogą wie ktoś może czy prócz dialogu Garrusa i Tali na Cytadeli zakończonym pięknym cięciem Tali "Mam strzelbę" gadali coś jeszcze o wydarzeniach z jedynki? Trochę mnie to wkurza, że Tali i Garrus zachowują się jakby się nie znali - to samo Urdnot kiedy wziąłem specjalnie te dwójkę na Tuchance. Myślałem, że powspominamy a tu ... no CH*JNIA! Przecież tu się prosi o tekst Tali "W życiu bym nie pomyślała, że ten wielki szaleniec zostanie wodzem" czy coś w tym stylu)



Panowie gadajcie dalej, na zdrowie! Ja śledzę. I się uczę przy okazji. Wielu pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 18:42, Karharot napisał:

Na tym forum nie toleruję się piractwa. Jeśli chcesz tu pozostać to radzę Ci abyś sam
napisał do moderatorów i przeprosił za swoje pytanie zapewniając że się poprawisz, wtedy
masz szansę że jakoś to się ułoży (nawet jeśli dostaniesz degrada). Inaczej jest
bardzo prawdopodobne że jakiś moderator po prostu wlepi Ci bana co jest tu standardową
karą za piractwo.

Ups...nie wiedziałem. Bardzo przepraszam. Zaraz zedytuję poprzedni post i jeżeli jakiś moderator to czyta to prosze niech nie daje mi bana, bo naprawdę nie wiedziałem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 21:51, Fang napisał:

> Informacje o patchu
> http://social.bioware.com/forum/1/topic/106/index/1318886

Czyli o poprawie polskiej wersji możemy zapomnieć... I co ze zbugowanym Conrad-em Verner-em
i Grunt-em któremu nie odblokowuje się dodatkowa zdolność? :(


Gra wydana kasa wpłynęła i wpływa dalej. To na patche sobie poczekamy i na dodatki też poczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć przeszedłem już dawno to teraz napisze moje krótkie wrażenia.Otóż dla mnie ta część jest gorsza od jedynki,zdaje mi się że ten czas grania jest wydłużony przez te totalnie bez sensu skanowanie planet,w połowie gry już mamy maks ulepszenia więc i tak nie ma po co skanować chyba że szukamy anomalii których i tak jest mało.Słyszałem że planety mają być zróżnicowane?W którym miejscu,chyba że mówimy o tych głównych na które musimy polecieć,ale planety z anomalią są podobne.Fabuła cienka i tyle.Romanse bez sensu.Akcja jest najmocniejszą stroną tej gry,przyznam że to był jeden z lepszych shooterów jakie grałem bo ani rpg ani crpg tego nazwać nie można chociaż twórcy mówili że stawiają na akcje.Poziom gry jest banalny,poziom szaleniec to i tak małe wyzwanie zależnie od klasy które są słabo zróznicowane.1 grę przeszedłem wojakiem postanowiłem przejść 2 raz na poziomie szaleniec również wojakiem bo inne klasy mi nie podchodziły kamuflaż na 6 sek też mi coś,mocy jest z byt mało adept na poziome szaleniec ma malutkie szanse na przetrwanie a w końcu jest bardzo potężny i ma supermoce.Czekałem na coś naprawdę świetnego a dostałem dobrego shootera moja mini ocena co wpłynie na rynek sprzedaży to tylko 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:12, Splinter_Cell1 napisał:

/cut

O ile to prawda to mogła być jedna z ciekawszych misji w grze i szkoda że ją wycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:27, Tomoya-kun napisał:

O ile to prawda to mogła być jedna z ciekawszych misji w grze i szkoda że ją wycieli.

No, też mi się tak wydaje. Widać, że na początku główny wątek miał być przynajmniej trochę dłuższy:) A opisywany quest na pewno jest prawdziwy, bo tłumaczy skąd wzięły się te ukryte linie dialogowe Legiona na Purgatory:
http://www.youtube.com/watch?v=bxKszB9_RnY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:22, Get_Down napisał:

zdaje mi się że ten czas grania jest wydłużony przez te totalnie
bez sensu skanowanie planet,

No to Ci się zdaje. Ja na szaleńcu w ME1, robiąc cały główny wątek oraz wszystkie możliwe misje poboczne rozegrałem pojedynczą grę w niecałe 40h. W ME2 robiąc wszystko (z pominięciem skanowania w kilku układach) wyszło mi ponad 50h gry. Przy czym przy drugim podejściu (jeszcze nie skończyłem), robiąc może z 85% zadań i skanując bardzo niewiele planet, dobiłem już do 40h. Tak więc gra jest dłuższa i bynajmniej nie wydłużana na siłę.

Dnia 21.02.2010 o 22:22, Get_Down napisał:

adept na poziome szaleniec ma malutkie szanse na przetrwanie
a w końcu jest bardzo potężny i ma supermoce.

Polecam pogrzebać w tym wątku parę stron wstecz. Ktoś dawał filmiki na youtube pokazujące grę adeptem na insanity w końcowej misji. Można się mocno zdziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem osądzając coś/kogoś tak dla pewności sprawdź czy masz rację na 100% ;]
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=45494&pid=2131
Sam ukończyłem grę biotykiem na insane zanim pojawiły się jakiekolwiek filmiki z wariacją na temat i mam lekką alergię na hasła typu "biotyk - cienizna" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 22:22, Get_Down napisał:

czas grania jest wydłużony przez te totalnie
bez sensu skanowanie planet


Nie ma obowiązku wydobywania minerałow z każdej napotkanej planety; skan, sprawdzenie czy nie ma anomali i dalej. W czym problem?

>.Słyszałem że planety

Dnia 21.02.2010 o 22:22, Get_Down napisał:

mają być zróżnicowane?W którym miejscu,chyba że mówimy o tych głównych


Te, na kórych można wylądować są zróżnicowane. Przypomnij sobie część pierwszą, tam to dopiero straszyło.

>Romanse bez sensu.

Jeśli ktoś po MS 1 jeszcze wdaje się w jakiekolwiek romanse na pokładzie, to sam jest sobie winien :)
Inna sprawa, że jeśli ominiemy uczuciowy wątek dialogów okazuje się że z połową naszej ekipy nie ma o czym rozmawiać.

Dnia 21.02.2010 o 22:22, Get_Down napisał:

przyznam że to był jeden z lepszych shooterów jakie
grałem


Jakby ktoś wydał shooter w kórym charakterystyki broni byłyby mniej więcej w ten deseń; broń x jest unowocześnioną wersją broni Y, drużyna gubiła się nie wiadomo gdzie i odrobinę za często wymagała ręcznego sterowania a "zasterowana" potrafiła robić rzeczy co najmniej dziwne a nasz hero przyklejałby się do osłon niczym po super glu to by go miłośnicy strzelanek zjedli na surowo. Artyści od MS2 jeszcze żyją, bo rpg-owcy to ludzie łagodnego serca.

>Poziom gry jest banalny

Nie opowiadaj, utrzymanie przy życiu tych cholernych rybek to prawdziwy hardcore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam karabin bojowy windykator, i szturmowy ten co na początku dostaję, to jak ładuje ulepszenia w karabin szturmowy)|(tak tam pisze), to liczy mi się też do tego drugiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to troszkę dziwnie ja grę przeszedłem w 32 godziny robiąc każdą misje jaka była możliwa i lądując na każdej planecie,jeszcze czas się wydłużył po zwiedzaniu planet.

fran:
Nie ma obowiązku wydobywania minerałow z każdej napotkanej planety; skan, sprawdzenie czy nie ma anomali i dalej. W czym problem?
W tym że takie coś w ogóle znalazło się w tej grze.Już lepsze byłoby automatyczne skanowanie.

Nie opowiadaj, utrzymanie przy życiu tych cholernych rybek to prawdziwy hardcore :D
Dla tego ciągle muszę je wymieniać^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować